Броненакладка Siba никель.
Броненакладка Siba призначена для додаткового захисту циліндрового механізму від силових воздействій- вибивання, висвердлювання, розлому.
Накладна броненакладка включає дві складові деталі, перша встановлюється на зовнішній лист металевої вхідних дверей, відповідна її частина накладається на внутрішню оздоблювальну панель і через все полотно дверей з'єднується двома розжареними гвинтами. Корпус броненакладок виконаний із загартованої сталі, а за рахунок зменшеного діаметру броненакладки мають елегантний зовнішній вигляд. Завдяки скошеної формі може сбитие її за двері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Броненакладка |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гартована Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴












