Доводчик дверний Fuaro DC-205 до 120 кг Коричневий


Доводчик дверей Fuaro DC-205 до 120 кг коричневий
Дверний доводчик DC-205 призначений для установки на вхідні та міжкімнатні двері із середньою прохідністю.
Усі доводчики ТМ Fuaro універсальні, тобто. можна встановлювати на ліві та праві двері.
Модель DC-205 підходить для дверей вагою 80-120 кг і максимальною шириною 1400 мм.
Доводчик можна встановлювати на дверне полотно або дверну коробку.
Працездатність DC-205 понад 500 000 циклів відкривання/закривання.
Стійкість до корозії у соляному тумані понад 250 годин.
Температурний режим експлуатації –40° до +50°С.
Два клапани регулювання дозволяють налаштувати швидкість закривання відповідно до конкретних вимог.
Швидкість доведення регулюється окремо від швидкості закривання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 120 кг |
| Ширина дверного полотна | 1400 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 72 мм |
- Ціна: 1 540 ₴



