Доводчик дверей Fuaro DC-203 сріблястий до 65 кг.
Доводчик дверей Fuaro DC-203 сріблястий до 65 кг.
Дверний доводчик DC-203 призначений для встановлення на вхідні двері із середньою та високою прохідністю. Підходить для встановлення на двері лівого та правого відчинення.
Варіанти установки: на дверне полотно, на дверну коробку, важіль паралельний (додатково потрібна монтажна пластина).
Доводчик DC-203 підходить для маси дверей 40-65 кг, ширини дверей 850-950 мм. Працездатність понад 500 000 циклів.
Стійкість до корозії у соляному тумані понад 250 годин. Температурний режим експлуатації -35 до +45 градусів.
Дві швидкості регулювання доводчика: швидкість остаточного захлопу та швидкість закривання. В комплектацію входять: корпус, важіль, декоративна кришка, комплект кріплення, докладна інструкція з встановлення.
Колір: сріблястий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 63 мм |
- Ціна: 1 075 ₴



