Дотягувач дверний Fuaro DC-202 сріблястий до 45 кг
Доводчик дверей Fuaro DC-202 сріблястий до 45 кг.
Дверний доводчик DC-202 призначений для встановлення на вхідні та міжкімнатні двері із середньою прохідністю.
Усі доводчики ТМ Fuaro універсальні, тобто. можна встановлювати на ліві та праві двері.
Модель DC-202 підходить для дверей вагою 25-45 кг та максимальною шириною 850 мм.
Варіанти встановлення дверних доводжувачів Фуаро різні.
Доводчик можна встановлювати на дверне полотно або дверну коробку.
Працездатність DC-202 більше 500 000 циклів відкривання/закривання.
Стійкість до корозії у соляному тумані понад 250 годин.
Температурний режим експлуатації –30° до +45°С.
Два клапани регулювання дозволяють налаштувати швидкість закривання відповідно до конкретних вимог.
Швидкість доведення регулюється окремо від швидкості закривання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 2 |
| Маса дверного полотна, до | 45 кг |
| Ширина дверного полотна | 850 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 37.5 мм |
| Висота | 57 мм |
- Ціна: 932 ₴



