Доводчик дверей RYOBI 8803 до 65кг сріблястий
Доводчик дверей RYOBI 8803 до 65кг сріблястий
Дотягувач дверей RYOBI® 8803 UNIV (Японія) накладного типу – призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима.
Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу).
Можліве встановлення зі сторони зачинення дверей на дверну стулку з використанням кронштейну паралельної тяги (2 клас).
Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском.
Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&Pinion)
Колір обробки - фарба срібляста.
Дотягувач відповідає 2/3 класу згідно EN1154, при встановленні із стандартною тягою, в залежності від місця монтажу.
При встановленні з паралельною тягою відповідає 2 класу.
Може бути використаний на протипожежних дверях, встановленний по 3 классу.
Максимальна вага дверей 65кг,
Максимальна ширина дверей 965мм.
Роздільне регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення.
Ресурс експлуатації 500 000 циклів.
Робоча температура від -20°С до +45°С.
Розміри 178х41х64,5мм.
Комплектація: дотягувач, комплект кріплення, тяга стандартна, кронштейн паралельної
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Ширина дверного полотна | 965 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 67 мм |
- Ціна: 1 695 ₴


Відправка з 03 травня 2026
