Доводчик дверей RYOBI D-2550 до 80 кг коричневий



Доводчик дверей RYOBI D-2550 до 80 кг коричневий
Доводчик накладного типу RYOBI D-2550 BC UNIV для внутрішніх і зовнішніх дверей. Можливість застосовувати в протипожежних дверях із межею вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154.
Клас 1-4. Максимальна вага дверей до 80 кг. Максимальна ширина дверей 1100 мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення. Гальмо відчинення (ВС). Ресурс експлуатації 1000 000 циклів.
Робоча температура від -20 °C до +45 °C. Розміри 250х67х53мм.
Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.
Колір оздоблення — коричневий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 53 мм |
- Ціна: 4 590 ₴


Відправка з 03 травня 2026
