Доводчик дверей RYOBI D-3550 до 100кг сріблястий



Доводчик дверей RYOBI D-3550 до 100кг сріблястий
Доводчик накладного типу RYOBI D-3550 BC/DA UNIV для всіх промислових дверей, що потребують затримки закриття.Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154.
Клас 2-5+(регулюється). Максимальна вага дверей до 100 кг. Максимальна ширина дверей 1250 мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закривання. Гальмо відкривання (ВС). Уповільнювач закривання (DA). Ресурс експлуатації 2000000 циклів. Робоча температура від -20°С до +45°С. Розміри 304х75х62мм. Комплектація: комплект кріплення, універсальна тяга (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.
Колір обробки - сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 5 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 2000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 7 250 ₴



