Дотягувач дверей RYOBI D-1554 STD білий до 80кг
Дотягувач дверей RYOBI D-1554 STD білий до 80кг
Дотягувач накладного типу RYOBI D-1554 UNIV для внутрішніх і зовнішніх дверей. Можливості застосовують у протипожежних дверях з межами вогнестійкості 60 хв. Сертифікований згідно з EN 1154.
Колір оздоблення - блискуче білий. Клас 2/3/4.
Максимальна вага дверей до 80 кілограмів, максимальна ширина дверей 1100ммм.
Коригування початкової та кінцевої швидкості закриття. Ресурс використання 1000 000 циклів.
Робоча температура від -20 ° C до + 45 ° C. Розміри 223x67x52мм.
Комплектація: комплекту кріплення, тяга стандартна, пластикова декоративна кришка.
Регулювання класу відповідача відбувається шляхом пересування доповідача по дверному полотні, див. монтажний шаблон, який входить до комплектації з аргументатором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 52 мм |
- Ціна: 2 598 ₴












