Вимикач накладний одноклавішний Legrand Forix IP44 Сірий
Вимикач накладний одноклавішний Legrand Forix IP44
Розетки та вимикачі Legrand Forix - це електроустановлювальні вироби накладного монтажу із захистом від вологи та пилу IP44.
Фактор IP44 захищає механізм і контакти у вологих і запорошених приміщеннях.
Вироби виготовлені з високоякісного пластику з глянсовою поверхнею.
Legrand передбачимо конструктивні рішення для зручного підведення кабелю у виробах Forix: знімні кабельні вводи, монтажна мембрана з нарізаними отворами, безгвинтове кріплення корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴








