Розетка накладна з кришкою IP44 Legrand Forix
Розетки та вимикачі Legrand Forix - це електроустановлювальні вироби накладного монтажу із захистом від вологи та пилу IP44.
Фактор IP44 захищає механізм і контакти у вологих і запорошених приміщеннях.
Вироби виготовлені з високоякісного пластику з глянсовою поверхнею.
Legrand передбачимо конструктивні рішення для зручного підведення кабелю у виробах Forix: знімні кабельні вводи, монтажна мембрана з нарізаними отворами, безгвинтове кріплення корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴








