Ручка дверна Fuaro Jazz матовий нікель
Колекція ручок Fuaro у серії КМ об'єднані тонким квадратною основою. Квадрат біля основи дверної ручки — це модний тренд останніх років. Всі ручки витримані в строгих формах і підходять для прихильників інтер'єру в сучасних стилях — хай-тек, лофт, мінімалізм.
Дверні ручки серії КМ можна встановлювати на вхідні та інтер'єрні двері. Усі ручки Fuaro виготовлені з високоякісного матеріалу ZAMAK.
Треба пам'ятати, що будь-які поверхні дверних ручок бояться механічних пошкоджень, а також використання абразивних, кислотних, лужних, спиртових засобів. Пошкодження покриття в цих випадках не є гарантійним.
Комплектація: ручки на роздільній основі ліва та права; комплект кріплення; з'єднувальний квадрат 8х105мм.
Накладки під циліндровий отвір передбачається в кожній колекції дверних ручок FUARO, накладки, як-от поворотні ручки WC купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.033 кг |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 56 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Ширина розетки/планки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.033 кг |
- Ціна: 1 100 ₴











