Щит електричний вбудований 8 модулів ABB 1SL2057
Шафа електрична вбудований 8 модулів ABB EUROPA 1SL2057
Ступінь захисту щита IP40. Термопластик білого та сірого кольору стійкий до аномального нагрівання до температури 650 за Цельсієм, пластик самозагасальний за стандартом UL94V-O.
Пластик стійкий до хімічних реагентів, атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.
Корпус для прихованого монтажу має вичавлювані входи для підведення гофрованих труб.
Дверцята розраховані на встановлення штифтового замка.
Стабільність розмірів зберігається в діапазоні температур -20 до +85 градусів за Цельсієм.
Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір. Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелі з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейні етикетки дають змогу маркувати автоматику й надалі не плутатися.
Розміри: 230х180х90
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Шафа |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип щита | Розподільчий |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Висота з урахуванням опор | 180 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Без замку |
| Кут відкривання дверей | 90 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
- Ціна: 960 ₴












