Щит електричний пластиковий 8 мод ABB Estetica
Щит електричний пластиковий 8 мод ABB Estetica
Щит електричний вбудований 8 мод горизонтальний
Серію шаф Estetica відрізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи виступає всього на 23 мм від поверхні. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф Estetica дозволяє з мінімальними витратами часу провести якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних власників можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дозволяють естетично оформити не зайняте простір. Можливість змонтувати замок дозволить захистити шафа від небажаного доступу. Продуманість коробки щита дозволяє ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дозволяє максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклеючі етикетки дозволяють маркувати автоматику і надалі не плутатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шафи | Білий з чорною дверцятами |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Стан | Нове |
- Ціна: 890 ₴












