Реле проміжне Finder 40.52.8.230.0000 8A 230V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 40.52.8.230.0000
444 ₴
Показати оптові ціниРеле проміжне Finder 40.52.8.230.0000 8A 230V AC.
Проміжне мініатюрне реле 40.52 з 2-ма перекидними контактами, котушкою 230В АС.
Особливості, 2 групи контактів, 8 A на контакт: проміжних мініатюрних реле Finder 40.52
-
Монтаж безпосередньо на друкарську плату або через PCB-розетку.
-
Монтаж через розетки 95.05 з пружинним і гвинтовим затиском.
-
Обмотка постійного струму (стандартна або високої чутливості) і обмотка змінного струму.
-
Бескадмиевый матеріал контактів.
-
8 мм, ізоляція 6 кВт (1,2/50 союзі), обмотка-контакти.
-
За класифікацією UL (певні комбінації реле/розеток).
-
Рівень захисту: стандарт RT II, (можливо RT III).
-
Для використання з розетками 95-ї серії, модулями придушення електромагнітного імпульсу та таймерами.
Технічні характеристики проміжного реле Finder 40.52
Характеристика контактів |
|
|
Контактна група (конфігурація) |
2 перекидних контактів DPDT) |
|
Номінальний струм / максимальний піковий струм, A |
8/15 |
|
Номінальна напруга / максимальна напруга на перемикання (В) для змінного струму |
250 / 400 |
|
Номінальна навантаження для AC, BA |
2,000 |
|
Номінальна навантаження для AC 15 (230 В змінного струму), BA |
400 |
|
Допустима потужність однофазного двигуна (230 В змінного струму), кВт |
0,3 |
|
Вимикаюча здатність DC1: 30 В / 110 / 220 В, A |
8 / 0,3 / 0,12 |
|
Мінімальне навантаження на перемикання, мВт (В/мА) |
300 (5/5) |
|
Стандартний матеріал контакту |
AgNi |
|
Характеристика обмотки |
|
|
Номінальна напруга (Un), (В) змінного струму (50/60 Гц) |
6, 12, 24, 48, 60, 110, 120, 230, 240 |
|
Номінальна напруга (Un), (В) постійного струму |
5, 6, 7, 9, 12, 14, 18, 21, 24, 28, 36, 48, 60, 90, 110, 125 |
|
Номінальна потужність при змінному / постійному струмі високої чутливості при постійному струмі ВА (50 Гц)/Вт / Вт |
1,2 / 0,65 / 0,5 |
|
Робочий діапазон при змінному струмі |
(0,8...1,1) Un |
|
Постійний струм / чутливість при постійному струмі |
(0,73...1,5) Un / (0,73...1,75) Un |
|
Напруга утримання, AC/DC |
0,8 Un /0,4 Un |
|
Напруга відключення, AC/DC |
0,2 Un /0,1 Un |
|
Технічні параметри |
|
|
Механічна довговічність при змінному / постійному струмі в циклах |
10×106 / 20×106 |
|
Електрична довговічність при номінальному навантаженні AC1 в циклах |
100×103 |
|
Час включення / виключення, ms |
7/3 – (12/4 чутливість) |
|
Ізоляція між обмоткою і контактами (1,2/50 союзі), кВт |
6 (8 мм) |
|
Електрична міцність між відкритими контактами (В) при змінному струмі |
1,000 |
|
Діапазон температур, °C |
-40...+85 |
|
Категорія захисту |
RT II |
Габаритні розміри

Фронтальний вигляд

Схема контактів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Максимальний струм | 15 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
- Ціна: 444 ₴








