Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 220 мм |
| Зовнішня ширина | 430 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 680 ₴











