Щит розподільний пластиковий 8 модулів ABB Estetica
Щит електричний пластиковий 8 модулів ABB Estetica
Шафа електричний вбудований 8 мод ABB ESTETICA
Серію шаф Estetica відрізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи виступає всього на 23 мм від поверхні. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф Estetica дозволяє з мінімальними витратами часу провести якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних власників можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дозволяють естетично оформити не зайняте простір. Можливість змонтувати замок дозволить захистити шафа від небажаного доступу. Продуманість коробки щита дозволяє ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дозволяє максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклеючі етикетки дозволяють маркувати автоматику і надалі не плутатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Шафа |
| Тип щита | Розподільчий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут відкривання дверей | 90 |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Колір шафи | Чорний з чорною дверцятами |
- Ціна: 950 ₴












