Щит електричний вбудований 8 модулів ABB Estetica
Щит електричний вбудований 8 модулів ABB Estetica
Шафа електрична пластиковий 8 мод ABB ESTETICA з чорними дверцятами.
Ступінь захисту щита IP40. Термопластик білого та сірого кольору стійкий до аномального нагрівання до температури 650 за Цельсієм, пластик самозагасальний за стандартом UL94V-O.
Пластик стійкий до хімічних реагентів, атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.
Корпус для прихованого монтажу має вичавлювані входи для підведення гофрованих труб.
Стабільність розмірів зберігається в діапазоні температур -20 до +85 градусів за Цельсієм.
Серію шаф Estetica вирізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи виступає всього на 23 мм від поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут відкривання дверей | 90 |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Колір шафи | Чорний з чорною дверцятами |
- Ціна: 890 ₴












