Дверні ручки Fuaro Prima RM матова бронза
Ручка дверна Fuaro Prima RM матова бронза
Дверні ручки Fuaro RM — це плавні форми на круглій класичній основі. Дизайн ручок перевірений часом і підходить до дверцят та інтер'єрів більшості стилів.
Fuaro RM — форми, що стали класикою.
Комплектація: ручки на роздільній основі ліва та права; комплект кріплення; з'єднувальний квадрат 8х105мм.
Накладки під циліндровий отвір передбачається в кожній колекції дверних ручок FUARO, накладки, як-от поворотні ручки WC купуються окремо.
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.776 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 70 мм |
| Довжина ручки | 126 мм |
| Діаметр розетки | 53.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴










