Механізм вимикача одноклавішного Legrand PRO 21 775811



Механізм вимикача одноклавішного Legrand PRO 21 775811
Тип: одноклавішний, однотактовий, "дзвінок".
Схема: вимикач на один напрямок із підпружиненим контактом.
Положення контакту в нормальному стані: розімкнутий (1Н.О)
Використовується як клавіша "дзвінка" так і в різних схемах керування, наприклад, вмикання/вимикання через імпульсне реле.
Механізм Legrand 775811 підходить до вимикачів серії Legrand Galea та Legrand Galea Life.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Інший |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴



