Клема WAGO 222-412 на 2 дроти
Клема WAGO на 2 дроти з натискними важелями.
Клеми Wago 222-412 з натискним важелем призначена для надійного, швидкого безгвинтового з'єднання двох провідників перетином до 4,0 мм. кв. Відмінною особливістю клем серії WAGO 222 є універсальність у вигляді приєднаних провідників. Допускається з'єднання між собою монолітних, багатожильних (гнучких проводів) і алюмінієвих провідників у будь-яких комбінаціях. При монтажі клемами серії WAGO 222 обходяться без використання скруток і ізоляційної стрічки, що зменшує трудовитрати при монтажі і в цілому зменшує вартість робіт по електромонтажу. Економія в застосуванні клем серії 222 в більшості випадків досягається за рахунок більш високої вартості робіт по монтажу без їх застосування т. к. витрачається менше часу і зусиль.
Клеми Wago 222-412 можуть бути використані багаторазово, що зручно при монтажі тимчасової проводки без необхідності купувати додаткові матеріали.
| Технологія підключення | CAGE CLAMP® |
| Тип спрацьовування | Важіль |
| Матеріали підключаються провідників | Мідь |
| Однодротяна провідник | 0,08 ... 2,5 mm2 / 28 ... 12 AWG |
| Багатодротяний провідник | 0,08 ... 2,5 mm2 / 28 ... 12 AWG |
| Тонкопроволочный провідник | 0,08 ... 4 mm2 / 28 ... 12 AWG |
| Длина снятия изоляции | 9 … 10 mm / 0.35 … 0.39 inch |
| Тип электромонтажа | Боковой монтаж |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Наявність ізоляції | Так |
| Ширина | 12.4 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14.5 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 |
| Номінальна напруга | 400 В / 4 кВ |
| Розміри клеми: | 14,5х12,4х20,5мм. |
| Макс.эксплуатационая температура | 85 град З |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Спосіб з'єднання | З'єднання CAGE CLAMP® |
| Спосіб під'єднання | без инструмента |
| Поперечний переріз | 0.08 - 2.5 мм2 одножильний та багатожильний; 0,08-4 мм2 тонкопроволочні |
- Ціна: 18 ₴








