Вимикач одноклавішний АВВ Element клавіша Карміновий / сіро-крижаний




Вимикач одноклавішний АВВ Element клавіша
Клавіша для механізмів вимикачів: одноклавішного EPJ 3558-А01440, одноклавішного прохідного EPJ 3558-A06440 і одноклавішного перехресного EPJ 3558-A07440.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Карміновий / сіро-крижаний |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



