Замок міжкімнатний ARMADILLO LH 720-50 SN
Замок міжкімнатний ARMADILLO LH 720-50SN матовий нікель
Замок міжкімнатний ARMADILLO LH 720-50 призначений для фіксації в закритому положенні лівих і правих міжкімнатних дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні.
Корпус замку виготовлений зі сталі, планка у відповідь зі сплаву ZAMAK, язичок засувки металевий.
Замок міжкімнатний ARMADILLO LH 720-50 встановлюється з натискними ручками. Баксет замку 50мм.
Забруднення та пил необхідно видаляти сухою або вологою ганчіркою. Розчинники та абразивні матеріали не використовувати!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал клямки | Сталь |
| Колір засувки | Нікель матовий |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Механізм секретності | Немає |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 97 мм |
| Колір | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴











