Щит розподільний пластиковий 54 модуля ABB 12738
Щит електричний пластиковий 54 модуля ABB 12738
Шафа електрична накладна 54 модуля IP65 ABB EUROPA
Розміри : 380х570х140
Ступінь захисту : IP 65
-
Виготовлені з самозатухаючого термопластика, стійкий до дії тепла та вогню.
-
Матеріал з малим вмістом галогенів.
-
Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
-
Діапазон робочих температур від -25 до +60 С
-
Дверцята розрахована на установку замку з ключем (код виробу 12866)
-
Знімна рама з DIN-рейками для полегшення кабельної розводки на стенді. Раму можна також демонтувати ( при монтажі вона кріпиться на засувках) для спрощення прокладки окремих дротів.
-
Моделі на 8 і більше модулів забезпечені фланцями кабельних вводів ( один - жорсткий і один - двошаровий) для полегшення введення труб і кабелів.
-
Можливість монтажу пристроїв глибиною 53, 68 і 75 мм
-
У комплект поставки входить:
-
4 ковпачка для гвинтів;
-
4 кришки модулів на кожен ряд;
-
1 самоклеюча етикетка на кожен ряд
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 54 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 65 |
| Застосування | У приміщенні/Рожевий |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Колір шафи | Сірий з сірій дверцятами |
| Стан | Нове |
| Тип продукції | Готовий продукт |
- Ціна: 4 000 ₴








