Щит електричний 36 модулів ABB EUROPA
-
Виготовлений з самозатухаючого термопластика, стійкий до дії тепла та вогню.
-
Матеріал з малим вмістом галогенів.
-
Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
-
Діапазон робочих температур від -25 до +60 С
-
Дверцята розрахована на установку замку з ключем (код виробу 12866)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту, IP | 65 |
| Застосування | У приміщенні/Рожевий |
| Колір шафи | Сірий з сірій дверцятами |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴











