Щит електричний накладний 8 модулей ABB Unibox
Шафа електричний накладна пластикова 8 модулів ABB Unibox
Серію шаф UNIBOX відрізняє елегантність конструкції і висока функціональність. Простота монтажу і елегантність конструкції - два основні якості притаманні всім розподільних шаф UNIBOX. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф UNIBOX дозволяє з мінімальними витратами часу провести якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних власників можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дозволяють естетично оформити не зайняте простір. Можливість змонтувати замок дозволить захистити шафа від небажаного доступу. Продуманість коробки щита дозволяє ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дозволяє максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклеюча етикетка дозволяють маркувати автоматику і надалі не плутатися.
Шафа UNIBOX
Щит зовнішній 8 модулів
Розміри: 215х220х105
Колір: білий, двері біла.
Ступінь захисту: IP 40
-
Виготовлені з самозатухаючого термопластика, стійкий до дії тепла і вогню до температури 650С
-
Стійкість до хімічних речовин (води, сольових розчинів, кислот, лугів та олив), атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання
-
Діапазон робочих температур від -20 до +85*З
-
Дверцята відкриваються з допомогою нажимно-віджимного механізму
-
Дверцята розрахована на установку замка з ключем (код виробу 12 530)
-
Для забезпечення ідеальної ізоляції підстава розподільного шафи забезпечений спеціальною системою для закривання отворів, які використовуються для кріплення до стіни
-
Знімна рама з DIN-рейками для полегшення кабельної розводки на стенді, яка може бути нахилена і зафіксована під кутом для полегшення приєднання кабелів. Раму можна також демонтувати для спрощення прокладки окремих дротів. Рама кріпиться до основи розподільного шафи на засувках без застосування яких-небудь додаткових гвинтів.
-
Компоненти та аксесуари легко монтуються на засувках без використання гвинтів.
-
У комплект поставки входить:
-
4 кришки модулів на кожен ряд;
-
1 самоклеюча етикетка на кожен ряд;
-
Захисна плівка для дверцят;
-
4 гвинта з дюбелями для кріплення до стіни;
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Ні |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Застосування | У приміщенні |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Колір шафи | Білий з білої дверцятами |
- Ціна: 600 ₴










