Щит розподільний накладний 36 модулів ABB 1SL2466
Щит електричний накладний 36 модулей ABB 1SL2466
Шафа електричний накладної 36 модулів ABB EUROPA
Серію шаф EUROPA відрізняє елегантність конструкції і висока функціональність. Простота монтажу і елегантність конструкції - два основні якості притаманні всім розподільних шаф EUROPA. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф EUROPA дозволяє з мінімальними витратами часу провести якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних власників можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дозволяють естетично оформити не зайняте простір. Можливість змонтувати замок дозволить захистити шафа від небажаного доступу. Продуманість коробки щита дозволяє ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дозволяє максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклеюча етикетка дозволяють маркувати автоматику і надалі не плутатися.
Шафа EUROPA
Щит зовнішній 36 модулів
Розміри: 305х500х120
Колір: білий. Двері прозора.
Ступінь захисту: IP 40
-
Виготовлені з самозатухаючого термопластика, стійкий до дії тепла і вогню до температури 650С
-
Стойкость к химическим веществам (воде, солевым растворам, кислотам, щелочам и маслам), атмосферным воздействиям и ультрафиолетовому излучению
-
Диапазон рабочих температур от -20 до +85*С
-
Дверца рассчитана на установку замка с ключом (код изделия 12864)
-
Вводная часть рассчитана на присоединение кабельного короба размером до 200х60 мм. Благодаря включению в комплект поставки фланца кабельных вводов возможно подсоединение разветвленных цепей в трубах.
-
В комплект поставки входит:
-
4 крышки модулей на каждый ряд;
-
1 жесткий фланец для подсоединения разветвленных цепей в трубах;
-
1 самоклеюча етикетка на кожен ряд;
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Варіант установки | Настінний |
| Колір шафи | Білий з чорною дверцятами |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 690 ₴











