Реле напруги RKV 2p 40A АСКО-УКРЕМ
Реле контролю напруги та струму RKV 2p 40A АСКО-УКРЕМ призначене для безперервного контролю напруги та захисту обладнання від недопустимих коливань напруги в електричній мережі живлення в однофазних низковольтних колах з додатковою функцією обмеження струму.
Чутливими для стрибків напруги в мережі є холодильники, телевізори, комп'ютери та інше.
У разі високої чи низької напруги на лінії, цей прилад може миттєво вимкнутити живлення, щоб запобігтививеденню з ладу електричного обладнання.
На цьому приладі можно самостійно налаштувати і регулювати максимальне і мінімальне значення напруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.001 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 168 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴











