Двері з рамою під картину
Двері для щита ABB UK530E з алюмінієвою рамою під картину.
Привертає увагу деталь або ваш індивідуальний дизайн. Рамки серії «addition line» важко відрізнити від багета художніх полотен. Дивлячись на ці вироби, неможливо здогадатися, що за ними ховається прозовий технічний пристрій. Двері з полірованого алюмінію або з кольоровим покриттям, нанесеним електролітичним методом, не порушуючи стиль інтер'єру, легко доповнюють і дають можливість задовольнити будь-який смак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Розташування | Вертикальне |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 612 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Передні двері | Суцільнометалева, Засклена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 510 ₴








