Щит освітлення 6 модулів вбудовується
Щит освітлення ЩО-6В
Щит освещения ЩО-6Н, встраиваемый, 6 мест.
Щитки освещения предназначены для установки в них автоматических выключателей для распределения электроэнергии в однофазных и трехфазных сетях U=380/220В.
Конструктивно щитки выполнены в виде шкафа с дверцей, закрывающейся на ключ, что позволяет ограничить доступ посторонних лиц к установленным АВ.
Внутри предусмотрены рейки крепления автоматических выключателей для защиты установок и электроцепей потребителей от сверхтоков и токов короткого замыкания и для оперативного включения-отключения.
Автоматичні вимикачі конструктивно повинні бути призначені для кріплення на DIN рейку шириною 35мм. Рекомендується поєднувати автоматичні вимикачі в групи з використанням сполучних шин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Ні |
| Антивандальне виконання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
- Ціна: 210 ₴










