Рамка четверна Asfora Schneider Electric сталь
Декоративна рамка 4 поста призначена для встановлення на вироби серії Asfora Plus.За допомогою рамки можна створювати багатопостові установки.
Декоративна рамка 4 поста призначена для встановлення на вироби серії Asfora Plus.За допомогою рамки можна створювати багатопостові установки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 296 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



