Розетка телевізійна Asfora Schneider Electric алюміній
Розетка телевізійна Asfora Schneider
Кінцева телевізійна розетка використовується для підключення телевізійного кабелю. Контакти розетки самозатискні.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 73 мм |
| Колір | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
