Прожектор настінний BRILUM
Прожектор настінний білий BRILUM B-6
Застосовується для освітлення входів, терас, під'їздів; підсвічування рекламних щитів або виставок. Сталева скоба-консоль дає змогу швидко змонтувати і відрегулювати напрямок рефлектора на стіні або стійці.
Гумовий ущільнювач периметром корпусу забезпечує пило- та вологонепроникність.
Спеціальне міцне скло захищає джерело світла від зовнішнього впливу. Як джерело світла використовується 2-колірна галогенна лампочка J-118 потужністю від 150 до 300 Вт із цоколем R7s. Також можна використовувати відповідну світлодіодну лампу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення парковок |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 300 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | R7s |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 176 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴









