Прожектор настінний Brilum
Прожектор настінний чорний Brilum B-5
Застосовується для освітлення входів, терас, під'їздів; підсвічування рекламних щитів або виставок. Сталева скоба-консоль дозволяє швидко змонтувати і відрегулювати напрямок рефлектора на стіні або стійці.
Гумовий ущільнювач по периметру корпусу забезпечує пило - і волого - непроникність.
Спеціальне міцне скло захищає джерело світла від зовнішнього впливу. Як джерело світла використовується 2-х цокольна галогенна лампочка J-78 потужністю від 60 до 150 Вт з цоколем R7s. Також можна використовувати відповідну світлодіодну лампу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | R7s |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Висота | 64 см |
| Ширина | 140 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴











