Дотягувач дверей RYOBI D-4550 до 200кг білий
Дотягувач дверей RYOBI D-4550 до 200кг білий
Доводчик накладного типу RYOBI D-4550 BC / DA UNIV для великогабаритних зовнішніх і внутрішніх дверей, підлягають сильному тиску і навантаження. Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнетривкості 60 хв. Сертифікований згідно EN 1154.
Колір оздоблення - фарба біла. Клас 2-7 +. Максимальна вага дверей до 200 кг, Максимальна ширина дверей 1600мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення. Гальмо відчинення (ВС). Сповільнювач закривання (DA).
Ресурс експлуатації 2000000 циклів. Робоча температура від -20 ° С до + 45 ° С. Розміри 331х97х62мм.
Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.

Доводчики RYOBI D-4550 (М605) BC/DA UNIV до 120 кг.
Виробництво-Японія.
Колір корпусу:білий, сірий, бронзовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 7 |
| Маса дверного полотна, до | 200 кг |
| Ширина дверного полотна | 1600 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 2000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 7 991 ₴









