Вимикач двоклавішний Asfora Schneider Electric антрацит
Вимикач двоклавішний Asfora Schneider Electric
Двоклавішний вимикач для увімкнення/вимкнення двох груп света.
Вимикачі виглядають елегантно, підкреслюють індивідуальність та стиль. А також надають почуття комфорту та зручності.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 229 ₴











