Точковий світильник квадратний BRILUM S50S золотистий
Точковий світильник квадратний BRILUM S50S золотистий
Точковий світильник призначений для встановлення в підвісні стелі, меблі, арки, вітрини.
Світильник BRILUM S50S неповоротний вбудований із патроном Е14 під одну рефлекторну лампу R50 або лампу розжарювання.
Точковий світильник виготовлений із листового металу з гальванічним покриттям золотистого кольору.
Світильник точковий неповоротний квадратної форми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴










