Точковий світильник квадратний BRILUM S63S білий золотистий
Точковий світильник квадратний BRILUM S63S білий
Точковий світильник призначений для встановлення в підвісні стелі, меблі, арки, вітрини.
Світильник BRILUM S63S неповоротний вбудований із патроном Е27 під одну рефлекторну лампу R63 або лампу розжарювання.
Точковий світильник виготовлений із листового металу з гальванічним покриттям білого кольору.
Світильник точковий неповоротний квадратної форми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴










