Вимикач одноклавішний Legrand Valena in'Matic механізм




Вимикач одноклавішний Legrand Valena in'Matic механізм
Механізм одноклавішного вимикача in'Matic. Використовується з лицевими панелями і рамками Valena Life і Valena Allure (купуються окремо).
У комплекті поставляється супорт для монтажу і прозора кришка для захисту від забруднень при оздоблювальних роботах.
Додатково можлива підсвічування (лампа 067684) і індикація (лампа 665091).
Технічні параметри:
– Схема: включення / відключення одного джерела світла з одного місця.– Установка: внутрішня (в монтажну коробку).
– Номінальна напруга: 250V~
– Номінальне навантаження: 10AX
– Клеми: безгвинтові затискачі (самозажим).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.7 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Ширина | 74.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



