Рамка пятерная Valena ALLURE Legrand
Рамка пятерная Valena ALLURE Legrand
Монтажна рамка 5-я Legrand колекції Valena Allure - для всіх механізмів цієї серії.
Рамки Valena Allure - універсальні установки (для горизонтального і вертикального монтажу).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
