Накладка розетки з заземленням Valena ALLURE Legrand
Накладка розетки з заземленням Valena ALLURE Legrand
Лицьова панель (накладка) для механізму розетки з заземленням in'Matic: 753030, 753029, 753021, 753025.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,50 ₴










