Дверні ручки на планці Fuaro Simfonia L62 золотиста
Ручка дверна на планці Fuaro Simfonia L62 золотиста
Ручка на короткій планці Fuaro Simfonia L62 золотиста призначена для встановлення на міжкімнатні двері під клямку будь-якого виробника.
Ручка дверна Fuaro Simfonia L62 GP являє собою комплект із 2 ручок лівої та правої з вбудованими поворотними пружинами, квадрата 8х8мм, комплекту кріплення ручок на полотно дверей.
Дверні ручки Fuaro виробляються з високоякісного сплаву ZAMAK. Гальванічне покриття надає ручкам привабливого вигляду.
Виробник гарантує безвідмовну роботу механізмів ручки 12 місяців. Термін гарантії не належить до покриття ручок. Щоб зовнішній вигляд і блиск зберігся надовго, заборонено користуватися абразивними матеріалами, а також всілякими хімічними розчинами під час протирання поверхні ручок. Стежити за чистотою ручок можна тільки м'якими фланелевими тканинами. У разі правильної експлуатації дверної ручки Fuaro Simfonia Y85 GP золотистий колір тривалий час тішитиме споживача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сплав ЦАМ |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Ширина розетки/планки | 33 мм |
| Висота розетки/планки | 164 мм |
- Ціна: 600 ₴









