Ручка дверна Linea Cali Cosmic золото
Перше, що потрібно сказати про дверні ручки Linea Cali, 100% зроблені в Італії.
Друге. Дверні ручки Linea Cali для міжкімнатних дверей – ручки преміум класу, виготовлені із зносостійкого латунного сплаву із захисним покриттям.
Дверні ручки Linea Cali створені, керуючись творчою фантазією майстрів, щоб захоплюватися, захоплюватися та насолоджуватися від споглядання творіння геніїв – розробників.
Позолота, скло, порцеляна, стрази Swarovski Змішалися в одному продукті, дверних ручках, з однією метою - надати задоволення від дотику.
Володіння такою ручкою приносить задоволення та комфорт для користувача. Розгляньте колекцію, розгляньте в ній "високу моду" і не бійтеся торкатися прекрасного. Щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linea Cali |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 145 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 302 ₴




