Вимикач маршовий одноклавішний Viko Meridian Кремовий

Вимикач маршовий одноклавішний Viko Meridian
Перемикач прохідний VIKO Meridian дозволяє вмикати/вимикати освітлення з двох місць. Прохідні перемикачі функціональні і дуже зручні, оскільки дозволяють увімкнути освітлення на початку коридору, приміром, і вимкнути в кінці. Ідеальний варіант для прохідних кімнат, приватних будинків на кілька поверхів і довгих коридорів.
Білий і кремовий кольори серії Meredian роблять інтер'єр багатшим і світлішим. Ідеальне рішення для дому, залу, спальні та дитячих кімнат.
Надійність використання, економічність та технічні особливості серії забезпечують вирішення будь-яких потреб.
Рамки подвійні, потрійні, четверні, п'ятірні та шестерні купуються окремо за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



