Вимикач трьохклавішні Viko Meridian
Вимикач 3-х клавішний VIKO Meridian дозволяє керувати трьома різними лампами або трьома групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для управління освітленням, так як світло можна включати і вимикати частково, висвітлюючи лише потрібну зону. При цьому інші лампи вимкнені, що дозволяє економити електроенергію.
Білий і кремовий кольори серії Meredian роблять інтер'єр багатшим і світлішим. Ідеальне рішення для дому, залу, спальні та дитячих кімнат.
Надійність використання, економічність та технічні особливості серії забезпечують вирішення будь-яких потреб.
Рамки подвійні, потрійні, четверні, п'ятірні та шестерні купуються окремо за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴



