Замок AGB Mediana Evolution WC латунь
Замок AGB Mediana Evolution B01102.50.03 латунь полірована - це міжкімнатний замок з можливістю закривання з внутрішньої сторони приміщення.
Рекомендуємо замки міжкімнатної компанії Alban Giacomo SpA, відомої усьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замок міжкімнатних дверей із центральним язичком із поліаміду, завдяки якому замок працює безшумно. Клямка і є замикаючим елементом у всіх механізмах AGB Mediana Evolution. Засувка реверсивна, що дозволяє встановлювати її на ліві та праві двері. Система швидкого зчеплення QUICK LATCH дозволяє вийняти язичок та перевернути його на потрібний бік дверей, а потім зафіксувати його всередину замка. Наочну схему зображено на корпусі замка.
Mediana Evolution – тихий у роботі механічно точний замок.
Врізний замок Mediana Evolution витримав випробування понад 500 000 циклів відкривання та закривання при постійній працездатності.
Якісне оздоблення лицьової планки механізму гарантовано, тому замок ідеально вписується в тандем із дверною ручкою будь-якого дизайну.
Якщо Ви хочете встановити дверний механізм та забути його на довгі роки, вибирайте механізми та замки AGB.
Компанія "Майстер-ключ" як продавець завжди без побоювання пропонує замки для дверей міжкімнатних AGB, т.к. впевнена у цьому бренді. Вони надійні та довговічні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Немає |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір засувки | Латунь |
- Ціна: 450 ₴












