Лампа світлодіодна свічка Е27 5W DELUX
Лампа світлодіодна DELUX LED BL37B Е27 5W свічка
Світлодіодні лампи сьогодні є передовими джерелами світла, які увібрали в себе найсучасніші розробки в галузі освітлення. В якості джерела світла в таких лампах виступають напівпровідникові діоди, які буквально вирощуються в спеціальних стерильних реакторах. Світлодіодна лампа за своєю будовою набагато більш складна, ніж класична лампа розжарювання, тому й коштує дорожче. Але за ці гроші споживач отримує яскраве джерело світла, який має дуже довгий термін служби і значну економію споживаної електроенергії.
Світлодіодні лампи BL37 - декоративні лампи, які мають форму свічки. Найчастіше використовуються в люстрах або декоративних світильниках з вузькими скляними або відкритими плафонами в естетичних цілях. Завдяки малому розміру і невисокої потужності, використовуються в якості додаткових джерел світла в окремих світильниках або люстрах. Мають широкий кут розсіювання світла і можуть встановлюватися в світильниках з будь-яким напрямком світла - вниз, вгору або під кутом. Виконані у варіанті з цоколем Е27 і Е14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 140 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 |
- Ціна: 55 ₴








