Замок врізний AGB CENTRO WC латунь матова
Замок врізний AGB CENTRO WC латунь матова
Рекомендуємо замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої усьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замки серії Centro призначені для використання на міжкімнатних дверях. Замикання дверей здійснює клямка, яка працює від натискної ручки, а також від фіксатора WC. У замках AGB Centro клямка розташована у верхній частині та виготовлена з металу.
Клямка у всіх механізмах AGB Centro реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони.
Міжцентрова відстань у замків Centro – 90мм.
Ідеальне оздоблення лицьової планки замку, а також різноманітна кольорова гама дозволяє використовувати дверні механізми AGB Centro у будь-яких інтер'єрах.
Бездоганна якість механічного замку AGB Centro забезпечила йому чудову репутацію серед користувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Золото матове |
| Механізм секретності | Немає |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений квадратний ригель |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 390 ₴











