Замок для пластикових дверей Kale 155 В25мм




Замок для пластикових дверей Kale 155 В25 мм
Дверний замок із роликовою клямкою, баксет 25 мм.
Kale 155 У25 мм врізний циліндровий вузькопрофільний замок. Механізм замикання циліндровий, вихід ригеля, що замикає, на один оберт. Запіральний ролик виготовлений із латуні MS58. Замикальний ригель виготовлений із цинкового сплаву. Корпус замка сталевий. Замок належить у вузькопрофільному через своєю товщиною всього 14 мм, ширина лицьової планки 23 мм.
Серцевина замка та відповідна планка не входять до комплектації та купуються окремо.
Замок врізний Kale 155 виробляється з різним баксетом (відстань від початку лицьової планки до середини отвору під циліндр). Це 20 мм; 25 мм; 30 мм; 35 мм. Тому під час купівлі такого замка необхідно вказувати й потрібний баксет.
На замок дверний із роликовою клямкою необхідно встановлювати дверні ручки-скоби.
Гарантійний термін експлуатації 5 років.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.553 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 315 ₴



