Дверний замок Kale 152 R
Дверний замок Kale 152 R призначений для установки в дерев'яні двері. Замок врізний циліндровий застосовується як головний замок. Один прямокутний ригель, виготовлений із латуні MS 58, замикає механізм за два оберти. Корпус замка, лицева та зворотня планки виготовлені зі сталі.
Конструкція механізму дозволяє закріпити ручки на стяжні винти, а також використовувати захістні протектори для замкових секретів.
Увага! Корпус замка 152R може бути у чотирьох варіантах баксету: 152R 35; 152R 40; 152R 45; 152R 60.
Замок врізний циліндровий 152R має сертифікат TS EN12209.
Гарантія на замок 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 9 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴












