Щит розподільний зовнішній 2 модулі VIKO
1 день
Щит 2 модулі зовнішній із кришкою VIKO
Предназначен для встановлення на стіну модульних автоматичних приладів: автоматів, ПЗВ, реле та іншої модульної апаратури, що має стандартне кріплення для встановлення на DIN-рейку.
Прозорі двері.
Габаритні розміри: 100х141х97 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Щит |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Робоча глибина (мм) | 74 |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Висота з урахуванням опор | 147 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 2 |
| Кут відкривання дверей | 180 град. |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴












